back

Víťazstvo v tendri SSE s Hitachi Unified Storage VM

Aktualita
Publikované 19.7.2013

PosAm pokračuje v úspechoch pri dodávkach enterprise storage riešení. Po implementácií Hitachi Virtual Storage Platform pre Tatrabanku (2011) a Slovak Telekom (2012) uspel PosAm s riešením od Hitachi Data Systems (HDS) voči konkurentom z IBM, EMC a HP aj v tomto roku. V júni 2013 bolo potvrdené víťazstvo v tendri pre Stredoslovenskú energetiku (SSE).

Tak ako v predchádzajúcich rokoch, aj teraz ide o systém určený pre kritické firemné aplikácie, tentokrát na báze Hitachi Unified Storage VS (HUS-VM). Bude mať kapacitu 80TB a bude umiestnený v dvoch geograficky vzdialených lokalitách. Riešenie bude pre optimalizáciu výkonu, nákladov a utilizácie masívne využívať virtualizáciu a tiering. Súčasťou dodávky je vybudovanie SAN infraštruktúry s technológiou od spoločnosti Brocade.

Ak firma hľadá storage riešenie pre kľúčové firemné aplikácie nemá veľa možností. V úzkej svetovej špičke majú systémy od Hitachi Data Systems (HDS) svoje nezastupiteľné miesto. Ich technické a ekonomické parametre sa podpisujú pod ich rastúci podiel aj na Slovenskom trhu s enterprise storage riešeniami. Významný podiel na tom má aj PosAm, ktorý so svojimi špecialistami zabezpečuje kompletnú paletu profesionálnych služieb od úvodných konzultácií, cez návrh a implementáciu riešenia až po lokálnu podporu.

PosAm realizuje viac ako 90% objemu predaja Hitachi Data Systems na Slovensku a v roku 2012 získal ocenenie TOP EMEA Growth Partner of the Year 2011 pre najrýchlejšie rastúceho partnera v regióne EMEA. Toto ocenenie potvrdzuje postavenie PosAm ako popredného systémového integrátora pre oblasť storage riešení a služieb.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.