back

Storage professional services

PosAm má dlhoročné skúsenosti s dodávkou diskových polí Hitachi Vantara a nadväzných služieb. Okrem kvality a svetového renomé spojeného s týmito produktmi, Vám zabezpečíme ich dodanie a konfiguráciu, ako aj nasledovnú prevádzku.

Disponujeme vlastnými certifikovanými architektami, konzultantmi a technikmi, ktorých služby poskytujeme našim zákazníkom.

Inovatívne riešenia

Hitachi Vantara už vyše 20 rokov patrí medzi lídrov pri poskytovaní inovatívnych riešení pri správe dát a neustále tak podporuje svoje motto „Inspire the Next“. Dôkazom inovačného potenciálu spoločnosti je aj vyše 4 000 patentov, ktorými Hitachi Vantara disponuje.

Stredobodom záujmu a poskytovaných riešení už nie sú dátové úložiská, ale práve samotné dáta. Dáta predstavujú kľúč k biznis úspechu, spokojnosti zákazníkov a optimalizácii nákladov. Inovácia sa neskrýva v ukladaní dát, ale v spôsobe práce s nimi.

Klasické prístupy k dátovým úložiskám už vášmu biznisu nestačia? Zažívate nápor z dôvodu potreby vyššej škálovateľnosti, využívania cloudových úložísk, manažovania dát z IoT zariadení, bezpečnosti dát, manažmentu dát naprieč viacerými typmi úložísk?

Hitachi Contect Platform vám s týmito a ďalšími požiadavkami vie pomôcť. Vďaka HCP technológii objektových úložísk, sychronizácie a zdieľania súborov, prepojenia na cloudové úložiská, indexovania a analytickým nástrojom bude pre Vás riadenie dát v organizácii jednoduchšie, bezpečnejšie a flexibilnejšie.

Zisti viac

Konvergovaná a hyperkonvergovaná infraštruktúra - Hitachi Unified Compute PlatformModerné riešenia už nebývajú definované len fyzickou infraštruktúrou. V dohľadnej dobe bude softvérovo definovaná infraštruktúra bežným štandardom. Softvérovo definované riešenia ponúkajú jednoduchšie riadenie, flexibilitu, nižšie náklady a lepšie využívanie dostupných zdrojov v porovnaní s klasickým prístupom. Hitachi Unified Compute Platform umožňuje integráciu výpočtového výkonu, dátových kapacít, sietí a riadiaceho softvéru do jedného automatizovaného virtuálneho dátového centra.

Enterprise riešenia

Hitachi Vantara ponúka riešenia, ktoré uspokoja potreby aj najnáročnejších zákazníkov z enterprise segmentu. Moderné technológie prepojené s dlhoročnými skúsenosťami s implementáciou a prevádzkou týchto riešení predstavujú záruku kvality a spoľahlivosti pre našich zákazníkov.

Pre zabezpečenie maximálneho úžitku ponúkaných riešení dokážeme tiež poskytnúť konzultačnú podporu pri návrhu tej správnej infraštruktúry s cieľom zabezpečiť potrebné výkonnostné, bezpečnostné a ekonomické parametre.

Diskové úložiská, ktoré spĺňajú potreby aj tých najväčších a najnáročnejších IT prevádzok, sú už roky prítomné u našich zákazníkov na slovenskom a českom trhu. Enterprise segment diskových polí Hitachi Vantara podporuje biznis u našich zákazníkov.

Zisti viac

Okrem štandardných infraštruktúrnych služieb PosAm v spolupráci s Hitachi Vantara svojím zákazníkom poskytuje aj konzultačné služby. Vďaka osvedčenej metodológii „Digital Economics“ sme schopní v spolupráci so zákazníkom zistiť stav nákladov na vlastníctvo (cost of ownership) aktuálneho riešenia.

Zisti viac

Midrange riešenia

Rozumieme potrebám našich zákazníkov. V zmysle nášho sloganu „užitočné riešenia“ sa snažíme v prvom rade dodať zákazníkom úžitok. Preto odporúčame vždy si vyberať riešenia podľa reálnej potreby s potenciálom budúceho rozšírenia v rámci jednotnej platformy. Týmto spôsobom sú zákazníci schopní získať z našich riešení presne tú hodnotu, ktorú aktuálne potrebujú.

Tzv. „midrange“ riešenia Virtual Storage Platform (VSP) od spoločnosti Hitachi Vantara umožňujú zákazníkom zabezpečiť si diskové polia rozumnej kapacity v „enterprise“ funkčnosti a zároveň v prípade zmenených požiadaviek im dovoľujú kapacitu svojich zariadení škálovať a navyšovať.

Vysoká spoľahlivosť a jednoduchá prevádzka charakterizujú tieto univerzálne použiteľné diskové polia. Diskové polia radu G sú určené do nepretržitej prevádzky, ktorú sú schopné zabezpečiť active-active klastrovaním medzi viacerými geografickými lokalitami.

Zisti viac

Diskové polia radu E sú vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí potrebujú diskové polia na zabezpečenie behu výpočtovo extrémne náročných aplikácií.

Zisti viac

Máte záujem o viac informácií? Ozvite sa nám.

Ďakujeme, za Váš záujem o Storage. Formulár sa podarilo úspešne odoslať.

.

Ospravedlňujeme sa, formulár sa nepodarilo odoslať.

.

Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.