back

Storage professional services

PosAm má dlhoročné skúsenosti s dodávkou diskových polí Hitachi Vantara a nadväzných služieb. Okrem kvality a svetového renomé spojeného s týmito produktmi, Vám zabezpečíme ich dodanie a konfiguráciu, ako aj nasledovnú prevádzku.

Disponujeme vlastnými certifikovanými architektami, konzultantmi a technikmi, ktorých služby poskytujeme našim zákazníkom.

Midrange riešenia

Rozumieme potrebám našich zákazníkov. V zmysle nášho sloganu „užitočné riešenia“ sa snažíme v prvom rade dodať zákazníkom úžitok. Preto odporúčame vždy si vyberať riešenia podľa reálnej potreby s potenciálom budúceho rozšírenia v rámci jednotnej platformy. Týmto spôsobom sú zákazníci schopní získať z našich riešení presne tú hodnotu, ktorú aktuálne potrebujú.

Tzv. „midrange“ riešenia Virtual Storage Platform (VSP) od spoločnosti Hitachi Vantara umožňujú zákazníkom zabezpečiť si diskové polia rozumnej kapacity v „enterprise“ funkčnosti a zároveň v prípade zmenených požiadaviek im dovoľujú kapacitu svojich zariadení škálovať a navyšovať.

Vysoká spoľahlivosť a jednoduchá prevádzka charakterizujú tieto univerzálne použiteľné diskové polia. Diskové polia radu G sú určené do nepretržitej prevádzky, ktorú sú schopné zabezpečiť active-active klastrovaním medzi viacerými geografickými lokalitami.

Zisti viac

Diskové polia radu E sú vynikajúcou voľbou pre zákazníkov, ktorí potrebujú diskové polia na zabezpečenie behu výpočtovo extrémne náročných aplikácií.

Zisti viac

Enterprise riešenia

Hitachi Vantara ponúka riešenia, ktoré uspokoja potreby aj najnáročnejších zákazníkov z enterprise segmentu. Moderné technológie prepojené s dlhoročnými skúsenosťami s implementáciou a prevádzkou týchto riešení predstavujú záruku kvality a spoľahlivosti pre našich zákazníkov.

Pre zabezpečenie maximálneho úžitku ponúkaných riešení dokážeme tiež poskytnúť konzultačnú podporu pri návrhu tej správnej infraštruktúry s cieľom zabezpečiť potrebné výkonnostné, bezpečnostné a ekonomické parametre.

Diskové úložiská, ktoré spĺňajú potreby aj tých najväčších a najnáročnejších IT prevádzok, sú už roky prítomné u našich zákazníkov na slovenskom a českom trhu. Enterprise segment diskových polí Hitachi Vantara podporuje biznis u našich zákazníkov.

Zisti viac

Okrem štandardných infraštruktúrnych služieb PosAm v spolupráci s Hitachi Vantara svojím zákazníkom poskytuje aj konzultačné služby. Vďaka osvedčenej metodológii „Digital Economics“ sme schopní v spolupráci so zákazníkom zistiť stav nákladov na vlastníctvo (cost of ownership) aktuálneho riešenia.

Zisti viac

Inovatívne riešenia

Hitachi Vantara už vyše 20 rokov patrí medzi lídrov pri poskytovaní inovatívnych riešení pri správe dát a neustále tak podporuje svoje motto „Inspire the Next“. Dôkazom inovačného potenciálu spoločnosti je aj vyše 4 000 patentov, ktorými Hitachi Vantara disponuje.

Stredobodom záujmu a poskytovaných riešení už nie sú dátové úložiská, ale práve samotné dáta. Dáta predstavujú kľúč k biznis úspechu, spokojnosti zákazníkov a optimalizácii nákladov. Inovácia sa neskrýva v ukladaní dát, ale v spôsobe práce s nimi.

Klasické prístupy k dátovým úložiskám už vášmu biznisu nestačia? Zažívate nápor z dôvodu potreby vyššej škálovateľnosti, využívania cloudových úložísk, manažovania dát z IoT zariadení, bezpečnosti dát, manažmentu dát naprieč viacerými typmi úložísk?

Hitachi Contect Platform vám s týmito a ďalšími požiadavkami vie pomôcť. Vďaka HCP technológii objektových úložísk, sychronizácie a zdieľania súborov, prepojenia na cloudové úložiská, indexovania a analytickým nástrojom bude pre Vás riadenie dát v organizácii jednoduchšie, bezpečnejšie a flexibilnejšie.

Zisti viac

Konvergovaná a hyperkonvergovaná infraštruktúra - Hitachi Unified Compute PlatformModerné riešenia už nebývajú definované len fyzickou infraštruktúrou. V dohľadnej dobe bude softvérovo definovaná infraštruktúra bežným štandardom. Softvérovo definované riešenia ponúkajú jednoduchšie riadenie, flexibilitu, nižšie náklady a lepšie využívanie dostupných zdrojov v porovnaní s klasickým prístupom. Hitachi Unified Compute Platform umožňuje integráciu výpočtového výkonu, dátových kapacít, sietí a riadiaceho softvéru do jedného automatizovaného virtuálneho dátového centra.

Máte záujem o viac informácií? Ozvite sa nám.

Ďakujme, za Váš záujem o Stroage. Formulár sa podarilo úspešne odoslať.

.

Ospravedlňujeme sa, formulár sa nepodarilo odoslať.

.

Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.