Návrh IT infraštruktúry a starostlivosť o jej prvky

Pri návrhu a modernizácii infraštruktúry sa orientujeme na poskytovanie funkčnosti vo forme služieb. Za veľmi dôležitú pokladáme našu schopnosť orchestrácie pri implementácii rôznych technológií a ich prepájaní do funkčného celku. Samostatnou kapitolou je implementácia riešení pre ukladanie a ochranu dát.

Pri starostlivosti o IT infraštruktúru preberáme zodpovednosť za rutinné činnosti či už pri správe koncových bodov, alebo core infraštruktúry. Zákazníkom poskytujeme možnosť plne sa sústrediť na ich predmet podnikania.

Starostlivosť o IT infraštruktúru

Naše služby poskytujeme podľa odporúčaní ITIL a v súlade s ISO 20000. Kvalitou a efektivitou sme sa vypracovali medzi najväčších poskytovateľov outsourcingu IT na Slovensku.

Sme rešpektovaným partnerom a spoľahlivým dodávateľom pre popredné spoločnosti na Slovensku zo sektorov energetiky, priemyslu, telekomunikácií, bánk a poisťovní.

V rámci starostlivosti o koncové body zabezpečujeme podporu aplikácií, infraštruktúry a používateľov IT u zákazníka. Ako jednotný kontaktný bod pre našich zákazníkov slúži viacjazyčný service desk. Dôležitou súčasťou našich služieb je konsolidácia a štandardizácia súvisiacich procesov. Výsledkom transformačného procesu je štandardizácia interných aj externých IT služieb, ich merateľnosť, sprehľadnenie a zníženie nákladov, vyššia efektivita a kvalita.


Referencia Tatra banka
Referencia Slovenské elektrárne
Viac referencií

Nepretržitý dohľad a prevádzku zákazníckych informačných systémov zabezpečujeme aj na úrovni core infraštruktúr, či už v ich dátových centrách, alebo vo verejných cloudoch. Staráme sa nielen o dostupnosť a spoľahlivosť jednotlivých technologických komponentov, ale aj celých informačných systémov. Využívame na to spoľahlivé monitorovacie nástroje, automatizované profylaktické činnosti, ako aj maximálnu možnú mieru automatizovaného deploymentu.

Máte záujem o Outsourcing IT? Ozvite sa nám.

Ďakujme, za Váš záujem o IT outsourcing. Formulár sa podarilo úspešne odoslať.

Potvrdzovací email sme zaslali na adresu .

Ospravedlňujeme sa, formulár sa nepodarilo odoslať.

V prípade, že problém pretrváva, napíšte prosím email na marketing@posam.sk .

Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.