back

Okolo Slovenska s podporou PosAm

Aktualita
Publikované 8.6.2016

V dňoch 7. – 12. júna bude v medzinárodných etapových cyklistických pretekoch Okolo Slovenska bojovať o víťazstvo 126 pretekárov z 23 tímov z 15 krajín. Tí absolvujú 5 etáp v celkovej dĺžke 806 km, na ktorých bude 15 rýchlostných a 17 horských prémií.

Najstaršie cyklistické preteky na Slovensku majú neopakovateľnú atmosféru, ktorú si môžu vychutnať obyvatelia asi 120 obcí a miest, cez ktoré trasa závodu vedie. Trať pretekov má vždy ambíciu predstaviť jedinečné lokality našej krajiny a v tomto roku sa zameria sa na kúpele a rekreačné mestá.

Cieľom organizátorov podujatia je, okrem propagácie Slovenska a pozitív športu pre zdravie a životný štýl, budovať hodnoty v duchu tímovosti a fair play. Tieto hodnoty pokladáme za dôležité aj pri budovaní PosAm, spoločnosti, ktorá aj keď patrí medzi najúspešnejšie a najvýznamnejšie na Slovensku, stále vonia človečinou.

Z histórie pretekov

Prvý ročník odštartoval 19. júna 1954 v Bratislave a mal sedem etáp. V úvodnom ročníku nastúpilo na štart 78 pretekárov len z vtedajšieho Československa. Zahraniční cyklisti pricestovali na štart Okolo Slovenska prvý krát v roku 1956. Pýchou a prestížou pretekov je dnes kvalitný pelotón. V poslednom období sa zúčastňuje pretekov priemerne 22 teamov z 23 krajín celého sveta.

60. ročník v číslach

  • 5 etáp
  • 806 kilometrov
  • 120 miest a obcí
  • 15 rýchlostných prémií
  • 17 horských prémií
  • 23 tímov z 15 krajín
  • 126 pretekárov

Prológ 60. ročníka pohľadom pretekára Kristiána Zimányho

okoloslovenska_2016_small

Ďalšie aktuality

30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry

PosAm TechDays je odborná konferencia našej spoločnosti, ktorá našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom zo sféry utility, telco, banky, poisťovne a priemysel prináša novinky z oblastí, ktorým sa PosAm venuje.

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry
28.7.2016
Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Konferencia 8th Annual Insurance Distribution Strategies, ktorá sa uskutoční 13.-14. októbra v Amsterdame, sa zameria na aktuálne témy v poisťovníctve: Digitalizácia štandardného distribučného modelu, Nové distribučné kanály v digitálnom svete, Požiadavky zákazníkov v digitálnom prostredí a ako im vyhovieť, Budovanie značky vo väzbe na predajný proces v digitálnom prostredí, Budovanie pozitívnej zákazníckej skúsenosti v predajnom a post predajnom procese. Globálny poisťovnícky trh vstupuje do obdobia bezprecedentných zmien. Meniace sa zákaznícke správanie, tlak regulátorov a nové technológie v najbližších rokoch podstatne transformujú celý trh. Lepšie pochopenie požiadaviek a očakávaní zákazníkov v digitálnej ére pomôže poisťovateľom v príprave produktových inovácií, efektívnejšom manažmente predajných […]

Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.