back

PosAm na konferencii F5 Networks zaujal riešením pre VIAMO

Aktualita
Publikované 30.10.2013

Na konferencii s názvom „Think BIG“ PosAm prezentoval implementáciu platformy F5 BIG-IP pre spoločnosť VIAMO, ktorá zabezpečuje bankové transakcie vykonávané prostredníctvom mobilných telefónov. Vystúpenie nášho bezpečnostného architekta ukázalo, ako je možné návrhom vhodnej architektúry a s využitím sady nástrojov platformy F5 BIG-IP zabezpečiť nielen aktuálne potreby zákazníka, ale pripraviť riešenie aj pre budúce výzvy.

Medzi kľúčové požiadavky definované zákazníkom patrili vysoká dostupnosť, škálovateľnosť a flexibilita, plná kontrola komunikácie, SSL offloading, rozkladanie záťaže a výkonný aplikačný firewall. Navrhnuté riešenie, okrem splnenia uvedených požiadaviek, poskytuje unikátne možnosti virtual patchingu prostredníctvom iRules (úplná kontrola a modifikácia komunikácie), ktorých primárnou črtou je rýchlosť aplikovania a flexibilita.

Prítomní špecialisti sa tak mohli presvedčiť nielen o vlastnostiach riešenia F5 BIG-IP, ale aj o úrovni kompetencií PosAm v oblasti konzultácií, návrhu a dodávky bezpečnostných riešení.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.