back

TREND konferencia Parkovacia politika 2023

Doprava PosAm
Publikované 2.5.2023

TREND konferencia Parkovacia politika, 25. apríla 2023, Radisson Blu Carlton, Bratislava

TREND v apríli zorganizoval špecializovanú konferenciu, ktorá sa podrobne venovala problematike parkovania v našich mestských samosprávach. PosAm a mestský parkovací systém ParkDots boli pritom.
Podujatie pokrývalo všetky kľúčové témy súvisiace s reguláciou parkovania v mestách – od politického rozhodnutia vedenia mesta pustiť sa do projektu, cez nastavenie požiadaviek, obstaranie riešenia až po kontrolu dodržiavania nastavených pravidiel a veľmi dôležitú komunikáciu s obyvateľmi. Na pódiu sa vystriedalo viac ako 20 rečníkov vrátane primátora hlavného mesta Matúša Valla, ktorý predstavil unikátny projekt PAAS a Martina Budaja, riaditeľa ParkDots, ktorý na záver eventu detailnejšie prezentoval ParkDots – riešenie, ktoré sa počas celého dňa veľakrát z pódia ozývalo v súvislosti s úspešnými príbehmi regulácie v jednotlivých mestách.

Konferencie sa zúčastnilo viac ako 150 zástupcov slovenských miest. Veríme, že absolútnu väčšinu z nich akcia presvedčila nielen o tom, že riešiť parkovanie v ich meste je nevyhnutné, ale aj o tom, že ich najvhodnejším partnerom pre túto tému je ParkDots. A bodka. 🙂

Viac o podujatí vrátane video záznamov jednotlivých blokov, prezentácií a fotografií nájdete na stránkach TREND konferencie.

Viac o riešení ParkDots a úspešných príbehoch jeho nasadenia na Slovensku aj v zahraničí nájdete tu.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.