back

ParkDots je jednotka v platbách na Slovensku

Doprava
Publikované 15.7.2022

Parkovanie v hlavnom meste je veľmi aktuálna téma. Začiatkom roka bola spustená nová parkovacia politika. Jej súčasťou je aj PosAm, ktorý mestu na úvodné obdobie dodal informačný systém ParkDots. Toto riešenie obyvateľom mesta poskytuje online prístup a podávanie žiadostí o parkovacie karty. Mobilná aplikácia ParkDots zasa v regulovaných zónach Bratislavy uľahčuje platby parkovného.

Okrem regulovaných zón vodiči v hlavnom meste môžu cez appku ParkDots platiť parkovné aj na súkromných parkoviskách a v garážach. Appka je súčasťou parkovacej politiky aj v iných slovenských mestách.

Mobilná aplikácia ParkDots je číslo jedna na Slovensku. Používatelia využívajú toto inteligentné riešenie stále častejšie a aj vďaka tomu je lídrom na trhu mobilných aplikácií. K popularite navyše prispieva jej využitie v súkromných garážach, kde plynule nahrádza parkomaty.

Appka vyriešila zdĺhavé platby parkovného v obchodných centrách či na iných frekventovaných miestach v Bratislave. Pomocou nej sa dá platiť vo viacerých súkromných garážach, čím vystriedala platobné automaty a pohodlne rýchlou platbou prispela ku komfortu vodičov. Vodiči môžu aplikáciou platiť v garáži Mamut, Opera, či na parkovisku pred nemocnicou Kramáre. Poskytuje jednoduchšiu orientáciu nielen pre turistov, ale aj pre všetkých návštevníkov bratislavských turistických pamiatok, ktorí prostredníctvom nej uhradia parkovné v garáži na Bratislavskom hrade či Nábreží arm. gen. L. Svobodu. Okrem toho sa dá použiť v obchodných centrách Eurovea a Nivy. Práve centrum Nivy je najnovším prírastkom do rodiny ParkDots.

Použitie je skutočne rýchle – na všetkých závorových parkoviskách stačí pri odchode naskenovať parkovací lístok do mobilu a uhradiť konečnú sumu.

O ParkDots mestách a miestach, o použití aplikácie či jej výhodách, sa viac dočítate na: www.parkdots.com.

Ďalšie aktuality

TREND konferencia Parkovacia politika 2023

TREND v apríli zorganizoval špecializovanú konferenciu, ktorá sa podrobne venovala problematike parkovania v našich mestských samosprávach. PosAm a mestský parkovací systém ParkDots boli pritom.

TREND konferencia Parkovacia politika 2023
30.5.2022
PosAm ako hlavný partner
17. konferencie SPA

V dňoch 17. – 19. mája sa vo Vysokých Tatrách uskutočnila 17. konferencia Slovenskej parkovacej asociácie (SPA). Záštitu nad ňou prijalo Ministerstvo dopravy SR. Hlavnou témou podujatia bolo Parkovanie v mestách. Konferencie sa zúčastnilo 125 odborníkov z miestnych úradov, štátnej a verejnej správy, univerzít, prevádzkovateľov parkovania, projektantov, výrobcov a dodávateľov parkovacej techniky a pridružených služieb. Ani PosAm so svojím parkovacím systémom ParkDots nemohol na tejto konferencii chýbať. Kolega Martin Ivančík na konkrétnych úspešných projektoch prezentoval produktové portfólio ParkDots a zároveň ukázal, čo všetko sme za dva a pol roka od konania poslednej konferencie dokázali […]

PosAm ako hlavný partner
17. konferencie SPA
10.3.2022
ParkDots je tá appka. A bodka.

ParkDots je tá appka. A bodka.

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.