back

Ako sme za pár minút roztlieskali stovky predajcov Allianz pojišťovna

Aktualita
Publikované 5.3.2015

Udržanie existujúcich klientov a získanie nových je stále ťažšie. To platí aj v poisťovníckom biznise. Klienti očakávajú pružné, okamžité a korektné poskytnutie všetkých informácií a prípravu ponuky. V prípade že sa rozhodnú, je dôležitá schopnosť predajcu okamžite uzavrieť zmluvu. Obchodník preto potrebuje vhodný nástroj pre uspokojenie potrieb klientov a zabezpečenie svojej práce a to bez ohľadu či sa jedná o inteného predajcu poisťovne alebo makléra

Allegro Multichannel (AMC) je presne také riešenie. AMC bolo pôvodne vyvinuté pre Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s., kde bolo implementované v závere uplynulého roka. Je to komplexný systém pre podporu predaja poistných produktov, ktorý zabezpečuje všetky potreby obchodníkov aj manažérov a podporuje všetky kľúčové procesy. Je plne orientovaný na potreby obchodu, nápomocný pre užívateľa a pri svojej komplexnosti stále jednoduchý na používanie. Vďaka pokrokovému technickému riešeniu nevytvára technické obmedzenia, je multiplatformový, schopný pracovať bez problémov v online aj offline režime. Pracuje bez záťaže poistno-technického systému poisťovne. Obchodníci ho majú kdekoľvek a kedykoľvek po ruke –7 dní v týždni, 24 hodín denne, 365 dní v roku.

PosAm pracuje na vývoji riešení pre poisťovníctvo už 14 rokov. Hlboké znalosti biznisu a procesov v tomto segmente trhu a tiež informačných technológií zaručujú neustále posúvanie kvality riešení na stále vyššiu úroveň. Okrem systému pre automatizáciu predaja poistných produktov má PosAm v portfóliu aj moderné riešenia pre manažment poistných udalostí a cloud based riešenie Detekcie poistných podvodov.

Viac o riešeniach PosAm pre poisťovne

foto - posam_amc_allianz_1843  foto - posam_amc_allianz_1851  foto - posam_amc_allianz_1891

 

Ďalšie aktuality

30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry

PosAm TechDays je odborná konferencia našej spoločnosti, ktorá našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom zo sféry utility, telco, banky, poisťovne a priemysel prináša novinky z oblastí, ktorým sa PosAm venuje.

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry
28.7.2016
Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Konferencia 8th Annual Insurance Distribution Strategies, ktorá sa uskutoční 13.-14. októbra v Amsterdame, sa zameria na aktuálne témy v poisťovníctve: Digitalizácia štandardného distribučného modelu, Nové distribučné kanály v digitálnom svete, Požiadavky zákazníkov v digitálnom prostredí a ako im vyhovieť, Budovanie značky vo väzbe na predajný proces v digitálnom prostredí, Budovanie pozitívnej zákazníckej skúsenosti v predajnom a post predajnom procese. Globálny poisťovnícky trh vstupuje do obdobia bezprecedentných zmien. Meniace sa zákaznícke správanie, tlak regulátorov a nové technológie v najbližších rokoch podstatne transformujú celý trh. Lepšie pochopenie požiadaviek a očakávaní zákazníkov v digitálnej ére pomôže poisťovateľom v príprave produktových inovácií, efektívnejšom manažmente predajných […]

Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.