back

PosAm zmodernizoval dátové úložiská pre ZUNO bank

Aktualita
Publikované 7.10.2015

Dva systémy HUS VM nahradia pôvodné riešenia od IBM. O víťazstve PosAm rozhodli najlepšie technické parametre a najnižšie celkové náklady (TCO) v 5 ročnom horizonte. Nový systém disponuje modernými a vo viacerých ohľadoch unikátnymi technológiami. Efektívnejšie využívanie diskovej kapacity zabezpečujú Dynamic Tiering a Dynamic Provisioning. O maximálny výkon sa stará Hitachi Accelerated flash, ponúkajúca 3-5krát vyšší výkon ako konkurenčné SSD technológie. Lokálna a vzdialená replikácia dát, ako aj technológie pre ich bezpečné mazanie umožňujú poskytnúť 100% písomnú garanciu, že vinou Hitachi technológie nestratí zákazník žiadne dáta.

ZUNO je moderná direct banka, dcérska spoločnosť rakúskej Raiffeisen Bank International. Na Slovensku pôsobí od roku 2010 a následne od polovice roku 2011 v Českej republike. Jej cieľom je maximálne zjednodušiť klientom narábanie s ich financiami zapojením moderných IT technológií. Banka ZUNO patrí medzi prvé internetové banky v strednej a východnej Európe. Ako jediná banka na Slovensku a v Českej republike nemá žiadne fyzické pobočky a je dostupná 24 hodín denne, 7 dní v týždni cez PC, tablety alebo smartfóny s operačným systémom iOS, Android alebo Windows Phone.

Hitachi Data Systems (HDS) sa zameriava na sociálne inovácie založené na technológiách pre spracovanie veľkých objemov dát. Svetový líder v Enterprise Storage riešeniach má na Slovensku asi 26% trhový podiel. Z tohto čísla tvoria 90% zákazníci PosAm, čo z neho robí jasného lídra v implementácií riešení HDS a jedného z najvýznamnejších integrátorov Enterprise Storage riešení na Slovensku.

PosAm pôsobí na slovenskom trhu už 25 rokov, počas ktorých sa vypracoval na popredného systémového integrátora. V roku 2010 sa stal súčasťou Slovak Telekom, čím potvrdil a posilnil pozíciu vedúcej IT spoločnosti na Slovensku. Hlavným cieľom spoločnosti je prinášať zákazníkom úžitok prostredníctvom unikátnych riešení s využitím informačných technológií. Okrem dodaného storage riešenia zabezpečuje PoAm pre ZUNO aj komplexnú správu koncových zariadení všetkých zamestnancov pre celý stredoeurópsky región, kde ZUNO pôsobí.

 

Ďalšie aktuality

30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry

PosAm TechDays je odborná konferencia našej spoločnosti, ktorá našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom zo sféry utility, telco, banky, poisťovne a priemysel prináša novinky z oblastí, ktorým sa PosAm venuje.

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry
28.7.2016
Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Konferencia 8th Annual Insurance Distribution Strategies, ktorá sa uskutoční 13.-14. októbra v Amsterdame, sa zameria na aktuálne témy v poisťovníctve: Digitalizácia štandardného distribučného modelu, Nové distribučné kanály v digitálnom svete, Požiadavky zákazníkov v digitálnom prostredí a ako im vyhovieť, Budovanie značky vo väzbe na predajný proces v digitálnom prostredí, Budovanie pozitívnej zákazníckej skúsenosti v predajnom a post predajnom procese. Globálny poisťovnícky trh vstupuje do obdobia bezprecedentných zmien. Meniace sa zákaznícke správanie, tlak regulátorov a nové technológie v najbližších rokoch podstatne transformujú celý trh. Lepšie pochopenie požiadaviek a očakávaní zákazníkov v digitálnej ére pomôže poisťovateľom v príprave produktových inovácií, efektívnejšom manažmente predajných […]

Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.