back

Nové storage riešenie v SSE z dielne PosAm predstavené na HDS konferencii v Bratislave

Aktualita
Publikované 13.6.2014

Druhý seminár svojho druhu na Slovensku organizovaný spoločnosťou Hitachi Data Systems pritiahol znova viac ako 100 odborníkov na problematiku ukladania a archivácie dát. V rámci programu Alexander Loži, Solution Architect v PosAm a spolu s Michalom Tóthom zo SSE priblížili účastníkom implementáciu a migrácia high-end storage riešenia, ktorú PosAm pre SSE realizoval.

Riešenie skrátilo v SSE time-to-market pre nové aplikácie a služby, znížilo TCO IT infraštruktúry, výrazne zvýšilo diskovú kapacitu, prinieslo rýchlejšie a výkonnejšie zariadenia, zvýšilo robustnosť SAN infraštruktúry. Nové moderné funkcionality priniesli celý rad výhod. Flexibilnejšie plánovanie a efektívnejšie prideľovanie diskovej kapacity vďaka Thin provisioningu. Možnosť vytvárať zálohy dát kritických systémov pomocou funkcionality Snapshots. Jednoduché využitie kapacity starých diskových polí zjednodušením procesu migrácie počas plnej prevádzky, ktoré umožnila masívna virtualizácia. Vyšší výkon, stabilitu a dostupnosť výkonu vďaka Cache Logical Partition Resource (CLPR).

Špičkové storage riešenie na báze technológií spoločnosti Hitachi Data Systems prinieslo SSE vysoko výkonné a dostupné riešenie s istotou prístupu k dátam za každých okolností. Pokrokové virtualizačné technológie zvýšili efektivitu pri využívaní diskovej kapacity a zjednodušili manažment dát. Moderná infraštruktúra zároveň umožnila zrýchliť poskytovanie služieb závislých od diskovej kapacity.

Stredoslovenská energetika je energetická spoločnosť poskytujúca komplexné služby spojené s distribúciou a dodávkou  elektriny a predajom elektriny aj zemného plynu domácnostiam aj firemným zákazníkom. Jej viac ako 1100 zamestnancov obsluhuje portfólio vyše 700 tisíc zákazníkov.
PosAm ako dodávateľ riešenia je kľúčovým partnerom Hitachi Data Systems nielen na Slovensku, ale aj v regióne strednej Európy, o čom svedčí aj ocenenie TOP EMEA Growth Partner of the Year 2011. Portfólio nami dodávaných riešení zahŕňa systémy z radu enterprise (VSP, HUS-VM, USP-V/USP) aj midrange (AMS, HUS100), doplnené o riešenia pre storage networking (Brocade, Cisco MDS).

Viac o implementácií vysoko dostupného riešenia Hitachi Unified Storage VM v SSE  nájdete v prípadovej štúdií.

Ďalšie aktuality

30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry

PosAm TechDays je odborná konferencia našej spoločnosti, ktorá našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom zo sféry utility, telco, banky, poisťovne a priemysel prináša novinky z oblastí, ktorým sa PosAm venuje.

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry
28.7.2016
Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Konferencia 8th Annual Insurance Distribution Strategies, ktorá sa uskutoční 13.-14. októbra v Amsterdame, sa zameria na aktuálne témy v poisťovníctve: Digitalizácia štandardného distribučného modelu, Nové distribučné kanály v digitálnom svete, Požiadavky zákazníkov v digitálnom prostredí a ako im vyhovieť, Budovanie značky vo väzbe na predajný proces v digitálnom prostredí, Budovanie pozitívnej zákazníckej skúsenosti v predajnom a post predajnom procese. Globálny poisťovnícky trh vstupuje do obdobia bezprecedentných zmien. Meniace sa zákaznícke správanie, tlak regulátorov a nové technológie v najbližších rokoch podstatne transformujú celý trh. Lepšie pochopenie požiadaviek a očakávaní zákazníkov v digitálnej ére pomôže poisťovateľom v príprave produktových inovácií, efektívnejšom manažmente predajných […]

Prelomová stratégia distribúcie v poisťovníctve

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.