back

Nové storage riešenie v SSE z dielne PosAm predstavené na HDS konferencii v Bratislave

Aktualita
Publikované 13.6.2014

Druhý seminár svojho druhu na Slovensku organizovaný spoločnosťou Hitachi Data Systems pritiahol znova viac ako 100 odborníkov na problematiku ukladania a archivácie dát. V rámci programu Alexander Loži, Solution Architect v PosAm a spolu s Michalom Tóthom zo SSE priblížili účastníkom implementáciu a migrácia high-end storage riešenia, ktorú PosAm pre SSE realizoval.

Riešenie skrátilo v SSE time-to-market pre nové aplikácie a služby, znížilo TCO IT infraštruktúry, výrazne zvýšilo diskovú kapacitu, prinieslo rýchlejšie a výkonnejšie zariadenia, zvýšilo robustnosť SAN infraštruktúry. Nové moderné funkcionality priniesli celý rad výhod. Flexibilnejšie plánovanie a efektívnejšie prideľovanie diskovej kapacity vďaka Thin provisioningu. Možnosť vytvárať zálohy dát kritických systémov pomocou funkcionality Snapshots. Jednoduché využitie kapacity starých diskových polí zjednodušením procesu migrácie počas plnej prevádzky, ktoré umožnila masívna virtualizácia. Vyšší výkon, stabilitu a dostupnosť výkonu vďaka Cache Logical Partition Resource (CLPR).

Špičkové storage riešenie na báze technológií spoločnosti Hitachi Data Systems prinieslo SSE vysoko výkonné a dostupné riešenie s istotou prístupu k dátam za každých okolností. Pokrokové virtualizačné technológie zvýšili efektivitu pri využívaní diskovej kapacity a zjednodušili manažment dát. Moderná infraštruktúra zároveň umožnila zrýchliť poskytovanie služieb závislých od diskovej kapacity.

Stredoslovenská energetika je energetická spoločnosť poskytujúca komplexné služby spojené s distribúciou a dodávkou  elektriny a predajom elektriny aj zemného plynu domácnostiam aj firemným zákazníkom. Jej viac ako 1100 zamestnancov obsluhuje portfólio vyše 700 tisíc zákazníkov.
PosAm ako dodávateľ riešenia je kľúčovým partnerom Hitachi Data Systems nielen na Slovensku, ale aj v regióne strednej Európy, o čom svedčí aj ocenenie TOP EMEA Growth Partner of the Year 2011. Portfólio nami dodávaných riešení zahŕňa systémy z radu enterprise (VSP, HUS-VM, USP-V/USP) aj midrange (AMS, HUS100), doplnené o riešenia pre storage networking (Brocade, Cisco MDS).

Viac o implementácií vysoko dostupného riešenia Hitachi Unified Storage VM v SSE  nájdete v prípadovej štúdií.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.