TechDays 2021

11. februára 2021 o 14:00, Online - Virtuálne štúdio

Dynamicky meniace sa podmienky na trhu si vyžadujú schopnosť firiem pružne reagovať. To vytvára veľký tlak na agilitu spoločnosti a na firemné zdroje. Jedným z určujúcich faktorov rýchlej adaptácie firmy je flexibilita firemných IT systémov a kvalita ich podpornej infraštruktúry, ktoré vedú k optimálnemu nastaveniu a efektívnemu fungovaniu biznisových aplikácií.
PosAm ponúka postup, nástroje, metodiky a profesionálne kapacity, ktoré umožňujú IT prostredia vytvárať a prepájať automatizovane a tým dosiahnúť vysoko efektívne riešenia pri výraznej úspore času a nákladov.

Program

Privítanie a úvodné slovo

Anton Janetka, Obchodný riaditeľ, PosAm

Mian Štiblický, Business development manažér, PosAm

Budovanie digitálnej infraštruktúry v Slovak Telekom

Ivan Lichner, Manažér IT Automatizácie, Slovak Telekom a T-Mobile Česká republika

Flexibilná IT infraštruktúra a rýchle, plne automatizované vytváranie aplikačných prostredí – to je jeden z kľúčových enablerov pre naše DevOps teamy. IT Private Cloud vybudovaný aj vďaka skúsenostiam PosAmu máme v prevádzke už 4 roky a stal sa srdcom našej digitálnej infraštruktúry….

STIAHNI PREZENTÁCIU

Infraštruktúra ako kód

Tomáš Kysela, Riaditeľ pre technologický rozvoj, PosAm

Peter Mihalovič, Riaditeľ divízie systémovej integrácie, PosAm

Automatizácia tvorby a správy IT prostredí má potenciál priniesť výraznú úsporu v investičných a v prevádzkových IT rozpočtoch. A to práve v čase, kedy sú tieto rozpočty vplyvom globálnej pandémie pod ešte väčším tlakom, než kedykoľvek predtým. Dnes už nie je priestor skúmať a overovať si technológie, prípadne získavať skúsenosti len na vlastných projektoch. Automatizáciu IT prostredí je potrebné zaviesť čo najrýchlejšie, čo najbezpečnejšie a s maximálnymi benefitmi. K tomu sú potrebné efektívne a vyladené nástroje a metodiky doplnené hlbokými znalosťami pre riešenie rôznych typov situácií a scénarov. V prezentácii Vám ukážeme ako na to.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Inteligentný content hub pre moderné biznis aplikácie

Andrej Gurský, Solution Consultant, Hitachi Vantara

Neštrukturované dáta medziročne rastú o viac ako 60%. Na jednej strane to vytvára množstvo problémov, súvisiacich napríklad s ich správou a bezpečnosťou, na druhej strane je to pre organizáciu príležitosť zo všetkých tých dát získať maximálnu hodnotu a dosiahnuť úspechy v procese digitálnej transformácie. Realita je však taká, že percento údajov, ktoré sa dnes v typickej organizácii analyzuje, je skutočne šokujúco nízke! Ako sa s týmito výzvami vysporiadať? Naša prednáška Vám napovie…

STIAHNI PREZENTÁCIU

Q&A

Dotazník a zlosovanie - oznámenie víťaza iPadu

Mian Štiblický, Business development manažér, PosAm

ZÁVER online podujatia

Záznam konferencie

Speakers

Partneri

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.