back

Úspešný zahraničný tender v bankovom sektore

Aktualita
Publikované 18.10.2013

Významná talianska banková skupina vybaví svojich prvých 1200 pracovísk technológiou na snímanie vlastnoručného podpisu prostredníctvom unikátnych podpisových tabletov. Dodávateľom technických prostriedkov je partner spoločnosti PosAm, ktorý na základe technologického návrhu spoločnosti PosAm vyrobil tieto unikátne zariadenia a presadil sa voči konkurencii z Európy a z Japonska. Očakávame, že tento významný úspech je iba začiatkom pri vývoze tejto technológie aj do ďalších krajín.

Po úspešnom nasadení riešenia využívajúceho digitalizovaný vlastnoručný podpis na autorizáciu osôb v Tatra banke je to ďalší úspech PosAm-u v bankovom sektore spojený s technológiou zameranou na zvyšovanie efektívnosti procesov, pri ktorých sa vyžaduje vlastnoručný podpis zákazníka. Spoločnosť PosAm je lídrom v implementácii technológií na snímanie vlastnoručného podpisu technologickými prostriedkami.

Bližšie informácie o riešení pre podpisovanie elektronických dokumentov a overovaní identity osôb prostredníctvom digitalizovaného vlastnoručného podpisu s biometrickými vlastnosťami získate na www.posam.sk/bsign.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.