back

Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Aktualita PosAm
Publikované 12.4.2024

Spoločne s partnermi Hitachi Vantara, lídrom na trhu v poskytovaní riešení a služieb pre kritické digitálne prostredia, VeeamDNS sme na konferencii predstavili pokročilé riešenia na správu a ochranu dát.

Dáta sa dnes hromadia obrovskou rýchlosťou, no technológie na ich uskladnenie a rozpočty na ich správu majú svoje limity. Manažéri IT musia vedieť určiť, kam a na aké médium údaje ukladať, ktoré dáta zálohovať a ktoré vymazať, akú úroveň ochrany pred akým typom poškodenia, straty, alebo útoku si vyžadujú rôzne kategórie dát. Efektívna a spoľahlivá ochrana dát počas celého ich životného cyklu je nevyhnutnosťou.

Na konferencii v priestoroch Jurkovičovej Teplárne sme sa 11.4. 2024 spoločne s partnermi zamerali na najnovšie technologické inovácie a riešenia, ktoré pomáhajú organizáciám efektívne spravovať a chrániť ich dáta, obstáť v boji s ransomware a zabezpečiť ukladanie dát v súlade s predpismi a bezpečnostnými požiadavkami.

Vysokokvalifikovaní odborníci z partnerských spoločností aj z radov našich zákazníkov, ktorí prezentovali úspešné nasadenie riešení v ich firmách, nás zasvätili do sveta ochrany dát a bližšie špecifikovali hrozby, ktoré v súvislosti s nimi vstupujú na scénu. Podnetné diskusie nám poskytli cennú perspektívu.

Ďakujeme všetkým účastníkom, ktorí sa osobne zúčastnili. Veríme, že konferencia bola prínosná a plná inšpirácií.

Viac o podujatí spolu s prednáškami spíkrov z praxe ponúkame tu.

Ozvite sa nám, ak máte záujem o detailnejšiu diskusiu k téme.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.