back

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Aktualita PosAm
Publikované 30.4.2024

Rok 1994 bol rokom expanzie spoločnosti PosAm, ktoré vyústilo do zriadenia samostatnej pobočky v Košiciach. Predaj a servis výpočtovej techniky bol doplnený o vytvorenie tímu na vývoj programového vybavenia s podporou lokálnych zákazníkov z východného Slovenska.

Vývoj programového vybavenia je od začiatku fungovania pobočky realizovaný pre core procesy zákazníkov Eurotel, Allianz Slovenská poisťovňa, Allianz pojišťovňa Česká republika, Tatrabanka, Slovenské Elektrárne.
Oblasť poisťovníctva je však dominantnou aktivitou vývojového tímu v Košiciach. Skvelý tím od obchodníka, projektového manažéra, analytikov, tím lídrov, programátorov až po testerov už desiatky rokov dokazuje svojim zákazníkom v oblasti poisťovníctva, že výber spoločnosti PosAm za dodávateľa informačného systému bola ich správna voľba.

Technický servis výpočtovej techniky je podporený získaním množstva technologických certifikátov, ktoré sú garanciou kolegov z technickej podpory zabezpečovať bezporuchovú prevádzku informačných systémov.

Tridsať rokov v živote pobočky je časom na malé bilancovanie. Spoločnosť PosAm vytvorila aj pre svoj tím v Košiciach výborné pracovné podmienky, svojimi rozhodnutiami a presadzovanou kultúrou vzájomnej spolupráce prispela k tomu, že väčšina zamestnancov pracuje k svojej spokojnosti na pobočke Košice už desiatky rokov. Na pobočke vládne veľmi dobrá pracovná atmosféra, otvorená na hľadanie inovatívnych riešení s maximálnou podporou prinášania úžitku zákazníkom.

K ešte lepším podmienkam pre prácu zamestnancov prispelo aj presťahovanie pobočky v Košiciach do modernej, polyfunkčnej administratívnej budovy BC na Štúrovej ulici 27. Takto je sídlo pobočky PosAm na jednej z najlepších adries v meste, v susedstve TOP firiem Slovenska.

A na záver jedna citácia od Kataríny Petríkovej, riaditeľky pobočky, „Je nesmierne potešenie pracovať pre stabilnú, slovenskú IT firmu, vo výbornom pracovnom  kolektíve a na zaujímavých projektoch. Do ďalších 30tich rokov prajem firme PosAm, všetkým kolegom v Košiciach, veľa úspechov a veľa dobrých nápadov, ktoré pomáhajú napĺňať poslanie PosAm“.

Ďalšie aktuality

Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.