Top témy

Úspechy PosAm majú pozitívny ohlas aj v rámci skupiny Deutsche Telekom

Úspešné riešenia a služby PosAm v bankovom a poisťovníckom sektore na Slovensku zaujali aj v rámci Deutsche Telekom. Na korporátnom firemnom blogu zameranom na riešenia pre B2B sme priblížili naše úspechy v Allianz – Slovenská poisťovňa a v Tatra banke. Teší nás, že môžeme inšpirovať našich partnerov v rámci skupiny aj za hranicami Slovenska.

V najnovšom príspevku sme predstavili implementáciu novej generáciou nášho predajného systému v Allianz – Slovenská poisťovňa (Allianz SP). Vo vysoko konkurenčnom poisťovníckom prostredí, je obrovský tlak na schopnosť získať a udržať zákazníkov. V Allianz SP sa preto rozhodli zásadne modernizovať svoj systém podpory predaja, aby odstránili všetky potenciálne prekážky úspešného predaja. Ich cieľom bolo prostredníctvom zvýšenej digitalizácie umožniť rýchle a efektívne zavádzanie nových služieb a zároveň poskytovať flexibilnú a kvalitnú podporu predaja pre rôzne predajné kanály.

Túto náročnú úlohu dostal za úlohu splniť PosAm, pred ktorým stáli dve veľké výzvy. Prvou bolo vyvinúť modernú predajnú aplikáciu pre brokerov, ktorá by sa dala ľahko integrovať do existujúcich systémov. Druhou bola konsolidácia rôznych systémov, ktoré sa už používali na podporu predaja. PosAm nakoniec vytvoril spoločnú platformu pre všetky aplikácie používané v jednotlivých predajných kanáloch v kombinácii s moderným podporným systémom pre maklérov. Viac o riešení.

V inom príspevku na rovnakom blogu sme na príklade tretej najväčšej banky na Slovensku ukázali, ako môže zákazník so správnym partnerom usporiť nemalé náklady na outsourcing IT, bez zníženia nárokov na kvalitu poskytovaných služieb.

PosAm, ako druhý najväčší poskytovateľ prevádzkových IT služieb na Slovensku, má dlhoročné skúsenosti a precízne nastavené procesy, ktoré mu zabezpečujú vysokú vnútornú efektivitu. Tá umožňuje poskytovať kvalitné služby za vysoko konkurenčných podmienok. Tieto faktory sa podpísali pod výraznú úsporu nákladov na outsourcing po zmene poskytovateľa u tohto zákazníka. Viac o projekte.

Zdieľajte

späť hore