back

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry

Aktualita PosAm
Publikované 19.10.2023

PosAm TechDays je odborná konferencia našej spoločnosti, ktorá našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom zo sféry utility, telco, banky, poisťovne a priemysel prináša novinky z oblastí, ktorým sa PosAm venuje.

TechDays 2023 sa konali 12. októbra 2023 v hoteli Panoráma v krásnom prostredí kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Hlavným cieľom konferencie bolo predstaviť nový prístup k službám starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry v podniku.

Spoločne s partnermi DELL, Hitachi Vantara a Microsoft sme diskutovali na témy: moderný prístup starostlivosti o koncové zariadenia, zálohovanie a ochrana dát, migrácia dátového centra do MS Azure, optimalizácia cloudových služieb MS Azure a vplyv umelej inteligencie na základnú infraštruktúru podniku.

Ďakujeme partnerom podujatia za obohacujúce prezentácie a všetkým účastníkom za podnetné diskusie.

Pozrite si web stránku, kde ponúkame obsah konferencie vrátane prezentácií speakrov.

Ak Vás téma zaujala, kontaktujte nás, radi s Vami témy preberieme podrobnejšie.

Ďalšie aktuality

30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti
TREND konferencia Parkovacia politika 2023

TREND v apríli zorganizoval špecializovanú konferenciu, ktorá sa podrobne venovala problematike parkovania v našich mestských samosprávach. PosAm a mestský parkovací systém ParkDots boli pritom.

TREND konferencia Parkovacia politika 2023
13.3.2023
Budúcnosť je hybridný cloud

Hybridný cloud je technológia, ktorú dnes implementuje prakticky každá organizácia. Podľa prieskumov IDC, až 71 % z nich očakáva, že v priebehu nasledujúcich dvoch rokov presunie všetky alebo časť svojich aplikácií, ktoré v súčasnosti bežia vo verejných cloudoch, späť do privátnych IT prostredí. Hitachi Vantara, líder na trhu v poskytovaní riešení a služieb pre kritické digitálne a priemyselné prostredia v spolupráci s PosAm, dlhoročným elitným partnerom a špecialistom na infraštruktúrne služby Vám poradia, ako čeliť výzvam modernej organizácie a prispôsobiť sa potrebám dátoveho centra budúcnosti s novodobou „edge-to-core-to-cloud“ infraštruktúrou, ktorá […]

Budúcnosť je hybridný cloud

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.