back

PosAm je najrýchlejšie rastúci partner Hitachi Data Systems v regióne EMEA

Aktualita
Publikované 30.9.2012

Ocenenie TOP EMEA Growth Partner of the Year 2011 od spoločnosti Hitachi Data Systems potvrdzuje skutočnosť, že úspechy PosAm v oblasti storage riešení a služieb v uplynulom období ďaleko presiahli hranice slovenského trhu. Dosiahnuté výsledky a udelené ocenenie sú dôkazom, že PosAm ako Hitachi Data Systems Platinum Solution Partner má kapacitu a schopnosti poskytovať s lokálnym tímom riešenia a služby svetových parametrov.

Spoločnosť Hitachi Data Systems je vedúcou svetovou spoločnosťou pre systémy a softvér zamerané na ukladanie, ochranu a manažment dát. Ich riešenia sú určené pre najnáročnejšie firemné aplikácie z pohľadu objemu dát, požadovaného výkonu a dostupnosti.

Súčasťou PosAm riešení je nielen dodávka samotných systémov a softvéru, ale hlavne kvalitné služby s vysokou pridanou hodnotu konzultantov a špecialistov firmy. Tie zahŕňajú konzultácie, návrh riešenia, implementáciu a integráciu, ale aj prevádzku. Naším zámerom je transformovať zákazníkove dátové centrá tak, aby zaručili ochranu a dostupnosť informácií, umožnili efektívne manažovať rastúce objemy dát, prispeli k zníženiu nákladov na jednotku objemu, zmenšili komplexnosť infraštruktúry a proaktívne podporili rozvoj biznisu.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
30.10.2023
Zmena sídla spoločnosti

Zmena sídla spoločnosti

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.