back

PosAm je hlavným partnerom bežeckej série BR2FLY

PosAm
Publikované 12.3.2021

Rozhýbať svoje telo a vyčistiť si myseľ sú činnosti, ktoré nám vždy dodajú energiu a pozitívny náhľad na život.  V dnešných mimoriadnych časoch náročných na psychickú aj fyzickú pohodu má telesná aktivita ešte väčší význam ako kedykoľvek predtým. My v PosAm sme si toho vedomí, preto sa spoločnosť PosAm stala hlavným a aktívnym partnerom multi-športového programu, ktorý ovládne Bratislavu na celých sedem mesiacov.

Bežecké tímy BRATISLAVA RUNNERS a TRI2FLY spolu s podporou PosAm pre účastníkov pripravili špeciálnu sériu pretekov. Cieľom je zapojiť širokú verejnosť aj zamestnancov firmy do spoločných športových aktivít. Pohyb, zdolávanie výziev, prekonávanie samého seba a tímový duch sú najlepším liekom pre telo aj dušu.

Séria s názvom „BR2FLY SERIES powered by PosAm“ a „BR2FLY VIRTUAL SERIES powered by PosAm“ má osem súťažných pretekov v exteriéri a zároveň online. Jednotlivé kolá budú prebiehať od apríla až do októbra 2021 a každé jedno kolo bude špecifické. Bežcov čaká jednokilometrový nočný  beh, päť a desaťkilometrový beh, v ktorom treba prekonať svoj osobný rekord, alebo aj náročný šprint po schodoch v bratislavskom Horskom parku.

  • BR2FLY SERIES powered by PosAm – komunitné preteky s presným dátumom a časom.
  • BR2FLY VIRTUAL SERIES powered by PosAm – beh s presným dátumom prebiehajúci
    na vopred vytvorenom segmente v aplikácii STRAVA.


Hlavnou myšlienkou všetkých behov a spolupráce je aktívny športový zážitok, ktorý nás aj počas prebiehajúcej pandémie vytrhne z kolobehu bežných povinností. Tím PosAm má už vyše 20 prihlásených účastníkov, ktorí sa môžu tešiť nielen na samotné preteky, ale aj na spoločné aktivity, virtuálne súperenie a zaujímavé ceny.

Neseďte doma! Pridajte sa k PosAm a porazte pandémiu behom!

Viac informácií nájdete tu.

Ďalšie aktuality

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry

PosAm TechDays je odborná konferencia našej spoločnosti, ktorá našim súčasným aj potenciálnym zákazníkom zo sféry utility, telco, banky, poisťovne a priemysel prináša novinky z oblastí, ktorým sa PosAm venuje.

PosAm TechDays – služby starostlivosti a prevádzky IT infraštruktúry
TREND konferencia Parkovacia politika 2023

TREND v apríli zorganizoval špecializovanú konferenciu, ktorá sa podrobne venovala problematike parkovania v našich mestských samosprávach. PosAm a mestský parkovací systém ParkDots boli pritom.

TREND konferencia Parkovacia politika 2023
13.3.2023
Budúcnosť je hybridný cloud

Hybridný cloud je technológia, ktorú dnes implementuje prakticky každá organizácia. Podľa prieskumov IDC, až 71 % z nich očakáva, že v priebehu nasledujúcich dvoch rokov presunie všetky alebo časť svojich aplikácií, ktoré v súčasnosti bežia vo verejných cloudoch, späť do privátnych IT prostredí. Hitachi Vantara, líder na trhu v poskytovaní riešení a služieb pre kritické digitálne a priemyselné prostredia v spolupráci s PosAm, dlhoročným elitným partnerom a špecialistom na infraštruktúrne služby Vám poradia, ako čeliť výzvam modernej organizácie a prispôsobiť sa potrebám dátoveho centra budúcnosti s novodobou „edge-to-core-to-cloud“ infraštruktúrou, ktorá […]

Budúcnosť je hybridný cloud

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.