back

PosAm je hlavným partnerom bežeckej série BR2FLY

PosAm
Publikované 12.3.2021

Rozhýbať svoje telo a vyčistiť si myseľ sú činnosti, ktoré nám vždy dodajú energiu a pozitívny náhľad na život.  V dnešných mimoriadnych časoch náročných na psychickú aj fyzickú pohodu má telesná aktivita ešte väčší význam ako kedykoľvek predtým. My v PosAm sme si toho vedomí, preto sa spoločnosť PosAm stala hlavným a aktívnym partnerom multi-športového programu, ktorý ovládne Bratislavu na celých sedem mesiacov.

Bežecké tímy BRATISLAVA RUNNERS a TRI2FLY spolu s podporou PosAm pre účastníkov pripravili špeciálnu sériu pretekov. Cieľom je zapojiť širokú verejnosť aj zamestnancov firmy do spoločných športových aktivít. Pohyb, zdolávanie výziev, prekonávanie samého seba a tímový duch sú najlepším liekom pre telo aj dušu.

Séria s názvom „BR2FLY SERIES powered by PosAm“ a „BR2FLY VIRTUAL SERIES powered by PosAm“ má osem súťažných pretekov v exteriéri a zároveň online. Jednotlivé kolá budú prebiehať od apríla až do októbra 2021 a každé jedno kolo bude špecifické. Bežcov čaká jednokilometrový nočný  beh, päť a desaťkilometrový beh, v ktorom treba prekonať svoj osobný rekord, alebo aj náročný šprint po schodoch v bratislavskom Horskom parku.

  • BR2FLY SERIES powered by PosAm – komunitné preteky s presným dátumom a časom.
  • BR2FLY VIRTUAL SERIES powered by PosAm – beh s presným dátumom prebiehajúci
    na vopred vytvorenom segmente v aplikácii STRAVA.


Hlavnou myšlienkou všetkých behov a spolupráce je aktívny športový zážitok, ktorý nás aj počas prebiehajúcej pandémie vytrhne z kolobehu bežných povinností. Tím PosAm má už vyše 20 prihlásených účastníkov, ktorí sa môžu tešiť nielen na samotné preteky, ale aj na spoločné aktivity, virtuálne súperenie a zaujímavé ceny.

Neseďte doma! Pridajte sa k PosAm a porazte pandémiu behom!

Viac informácií nájdete tu.

Ďalšie aktuality

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!

Tridsiate výročie pobočky PosAm v Košiciach oslavujeme už na novej adrese!
Moderné riešenia na správu a ochranu dát

Moderné riešenia na správu a ochranu dát
Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Pobočka v Žiline oslavuje tridsiatku

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.