Cena Dionýza Ilkoviča 2023

08. novembra 2023 o 18:30, Reduta Bratislava, Medená 3

Cenu Dionýza Ilkoviča získavajú výnimoční učitelia a učiteľky prírodných vied zo základných a stredných škôl na Slovensku. Pedagógovia a nepedagogickí pracovníci, ktorí sú pre žiakov inšpiráciou, motiváciou a vzorom. Vedú ich k túžbe po poznaní, ktoré môže postupne zmeniť svet k lepšiemu.
Ocenení si okrem mediálnej pozornosti odnesú aj finančnú odmenu, vecné dary a sochu „Plamienok poznania“ od Evy Potfajovej, akademickej sochárky a dcéry Dionýza Ilkoviča. Nominácie prichádzajú od širokej verejnosti. Finalistov a víťaza vyberá odborná porota.

Nadácia Dionýza Ilkoviča vyhlási laureátov Ceny Dionýza Ilkoviča 2023 počas galavečera
8. novembra 2023 o 18:30 v Redute v Bratislave.
O sprievodný program večera sa postarajú Klaudius Kováč, jeden z najrešpektovanejších jazzových klaviristov na Slovensku, a Dáša Libiaková, ktorá spolu s Dámskym komorným triom ponúkne výber z repertoáru Hany Hegerovej.  Aj tentoraz Vám predstavíme mladé spevácke talenty. Večerom bude sprevádzať Vera Wisterová.

Prijmite naše pozvanie a staňte sa súčasťou slávnostného večera pre tých, ktorí formujú našu budúcnosť.

Pozvanie platí pre 2 osoby. RSVP do 31.10.2023.

Registrácia

Gratulujeme, úspešne ste sa zaregistrovali!

Potvrdzovací email sme zaslali na adresu . Tešíme sa na Vašu účasť.

Ospravedlňujeme sa, registrácia bola neúspešná

Skúste sa prosím zaregistrovať znova. V prípade, že problém pretrváva, napíšte prosím email na marketing@posam.sk a zaregistrujeme Vás emailom.

Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Partneri

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.