Hľadáš prácu? IT kariéra v PosAm

Ak chceš zistiť, čo vlastne robíme, pozri si najskôr nášu web stránku. Dozvieš sa o zaujímavých riešeniach, postavených na najnovších technológiách, v segmentoch, kde sa to len tak hmýri veľkými a náročnými projektami.

Ak ťa zaujíma, čo sme vlastne zač, a ako to u nás funguje, si tu správne. Ak sa ti nechce čítať, môžeš sa o nás dozvedieť viac prostredníctvom obrazu a zvuku, len klikni nižšie.

Či už máš dlhoročné skúsenosti alebo iba začínaš, určite sa u nás nájde tá správna výzva aj pre teba.
Neváhaj a kontaktuj nás. Možno hľadáme práve teba.

Sme firma voňajúca človečinou

PosAm od nuly vybudovali naši ľudia – najprv hŕstka, dnes úctyhodné množstvo. Už by sme ťažko hľadali miestnosť, do ktorej by sme sa všetci vošli, ťažko by sme si zapamätali svoje telefónne čísla. No nie je nás toľko, aby sme prestali byť firmou, ktorá vonia človečinou. Firmou, ktorej dušu tvoria ľudia v nej. Aj preto dbáme na to, aby sa k nám pridávali ľudia vyznávajúci naše hodnoty a kultúru.

Sledujeme zmysel nášho podnikania

Zameriavame sa na užitočnosť našich riešení pre zákazníka. Na prvom mieste je jeho spokojnosť a nie náš zisk. Veríme, že dlhoročné partnerstvá s našimi zákazníkmi dokladujú, že sa nám to darí.

Sme veľká firma v malom balení

Sme súčasťou silnej skupiny Deutsche Telekom. Ale stále sme sami sebe pánmi. Nie sme takí veľkí, aby bol človek u nás iba „kolieskom“. Sme však dosť veľkí, aby sme zvládli aj tie najväčšie projekty.

K ľuďom pristupujeme s veľkým rešpektom

Neustále sa snažíme zladiť záujmy zamestnancov a firmy. S ľuďmi zaobchádzame férovo, slušne a čestne. Ľudia pre nás nie sú čísla, ale súčasť harmonického celku zvaného PosAm.

Na čo sa môžeš u nás tešiť

V prvom rade sa môžeš tešiť na skvelú prácu s výbornou partiou ľudí v úspešnej a stabilnej spoločnosti. Aby im šla práca dobre od ruky, snažíme sa pripraviť pre našich zamestnancov tie najlepšie podmienky.

Spolupráca a otvorená komunikácia

Kolegovia sú priateľskí a nápomocní, pripravení podeliť sa o vedomosti a skúsenosti. Dvere sú otvorené aj na najvyšších priečkach vedenia a podnety na trvalé zlepšovanie sú vždy vítané.

Spravodlivé hodnotenie

Za odvedenú prácu ponúkame adekvátnu a spravodlivú odmenu. Motivujúci odmeňovací systém je postavený na zásluhovosti a výkonnosti. Schopní a angažovaní majú možnosť posunúť sa ďalej.

Flexibilný pracovný čas

Čas si môžeš organizovať flexibilne, alebo pracovať z domu. K práci, samozrejme, dostaneš všetko potrebné kvalitné vybavenie, ktoré môžeš používať aj na súkromné účely.

Špičkové technológie

Používame technológie, ktoré zaručujú zákazníkom dlhodobú funkčnosť a špičkový výkon a zároveň poskytujú motiváciu a rozvoj zručností našim ľuďom.

Zvyšovanie kvalifikácie

Jazykové kurzy priamo vo firme, odborné školenia a konferencie na Slovensku i v zahraničí, pokladáme za prirodzenú a nevyhnutnú súčasť zvyšovania kvalifikácie našich ľudí.

Finančné príspevky a zľavy

Súčasťou benefitného programu sú aj príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, finančné bonusy pri jubileu alebo významnej životnej udalosti, ale aj atraktívne zľavy na produkty materskej spoločnosti Slovak Telekom.

Príjemné pracovné podmienky

Pracujeme v kvalitných moderných priestoroch, v ktorých si môžeš dopriať kávy a čaju čo ti hrdlo ráči. Dbáme aj na prísun vitamínov. Neformálnu atmosféru podporuje aj to, že si nepotrpíme na obleky.

Chceš sa dozvedieť ešte viac?

Viac o PosAm, o práci u nás, o našich ľudoch, ale aj o našich spoločenských aktivitách zameraných na podporu vzdelávania, sa môžeš dozvedieť aj prostredníctvom obrazu a zvuku.

Hľadáš atraktívnu výzvu?

Či už máš dlhoročné skúsenosti alebo iba začínaš, či si softvérový alebo infraštruktúrny špecialista, grafický dizajnér, alebo máš inak blízky vzťah k IT, s nami sa vždy dá diskutovať o tom, ako môžeš podporiť náš tím. Pozri si naše aktuálne voľné pozície.

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.