Junior Data Engineer

Miesto práce

Bratislava

Mzdové podmienky

od 1500 €/brutto (v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta)

Termín nástupu

ASAP

Druh prac. pomeru

plný úväzok

Čo budeš robiť

Na našu Divíziu systémovej integrácie hľadáme šikovného človeka na pozíciu Junior Data Engineer.

Vašou náplňou práce bude najmä:

Návrh/aktualizácia logického a fyzického dátového modelu,

Extrakcia a spracovanie dát z rôznych dátových zdrojov,

Návrh dizajnu a tvorba dashboardov, reportov a analýz pomocou Business Intelligence (BI) nástrojov,

Podpora nasadzovania a správy nových verzií systému, bug fixing,

Tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie a databázy znalostí,

Dodanie podkladov pre odhad prácnosti na dodávku danej časti SW diela,

Dodržiavanie existujúcich štandardov na tvorbu softvérového kódu (štýl kódu, ošetrovanie chýb, logovanie,...),

Návrh nových štandardov, metodík a nástrojov, ktoré by viedli k zlepšeniu efektívnosti a kvality procesu vývoja.

Tvojou úlohou bude:

veľmi dobrá znalosť SQL a ovládanie techník DB dizajnu

praktické skúsenosti s BI nástrojom Qlik Sense je veľkou výhodou

praktické skúsenosti s inými BI nástrojmi výhodou

praktické skúsenosti s relačnými databázami (Microsoft SQL Server, Oracle DB a PostgreSQL) výhodou

praktické skúsenosti s NoSQL databázami (Couchbase, MongoDB) výhodou

praktické skúsenosti s GIT/SVN výhodou

praktické skúsenosti s JIRA výhodou

Zručnosti a predpoklady na úspech

schopnosť samoriadenia (organizovať a prioritizovať vlastné úlohy na rôznych projektoch) a dodržiavať stanovené termíny,

analytické myslenie a schopnosť systematickej práce,

samostatnosť, kreativita, dôslednosť a spoľahlivosť,

schopnosť tímovej práce,

schopnosť prijať a niesť zodpovednosť za zverenú oblasť/úlohy

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT (technické zameranie)

Počet rokov praxe

Najmenej 1 rok praxe v IT odbore

Jazykové znalosti:

anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

Čo ponúkame

    osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch

    práca v mladom a kreatívnom tíme so skúsenými expertami

    práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami

    inšpiratívne prostredie rôznorodých aplikácií bežiacich v cloude

    flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office

    rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity

    pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo

    atraktívny benefitný systém spoločnosti

Zaujala ťa ponuka

Zaujala ťa naša ponuka? Vyplň formulár, pošli životopis a my ťa budeme kontaktovať.

POŠLI ŽIVOTOPIS

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.