Top témy

Aktuality

Princíp jedenkrát a dosť by mal platiť v celej Európe

02. marca 2017

Štát by si opakovane nemal pýtať údaje, ktoré mu už raz občania alebo firmy dali. Toto pravidlo, takzvaný „princíp jedenkrát a dosť“, by malo platiť vo všetkých krajinách EÚ. Na to, aby ho bolo možné zaviesť naprieč Európu je potrebná cezhraničná spolupráca vlád a IT spoločností, ktoré prevádzkujú systémy pre verejnoprávne inštitúcie.

Manažovanie hlasových a dátových služieb v Allianz Group na platforme PosAm Servio

07. novembra 2016

Regionálne zastúpenia Allianz Group na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Poľsku, Chorvátsku, Rumunsku, Bulharsku, Grécku a Turecku začnú používať pri správe používaných telekomunikačných služieb platformu Servio od PosAm. Zastúpenia v týchto deviatich krajinách prejdú na nový systém do konca roka. Prvými krajinami sa stali v októbri Česko a Chorvátsko.

Budgetspecialists.eu na GLOBSEC Tatra Summite

02. novembra 2016

V Bratislave sa 27.-30. októbra uskutočnil GLOBSEC Tatra Summit. Ten patrí medzi popredné svetové podutia zamerané na globálnu bezpečnosť, ale rieši aj aktuálne ekonomické a spoločenské témy. Za päť rokov si Tatra summit získal renomované miesto medzi podujatiami v celej Európe a bol určite top podujatím slovenského predsedníctva EÚ. Medzi partnerov podujatia patril aj PosAm.

Úspešná recertifikácia integrovaného manažérskeho systému

21. októbra 2016

PosAm má na ďalšie 3 roky potvrdenú certifikáciu podľa noriem ISO 9001, ISO 27001, ISO 20000, OHSAS 18001 a ISO 14001. Niekoľkodňový hĺbkový audit vykonala v uplynulom týždni popredná medzinárodná certifikačná spoločnosť DNV GL Business Assurance Slovakia s. r. o. PosAm má integrovaný manažérsky systém (IMS) s touto kombináciou noriem zavedený už od roku 2007.