Segmenty

Telekomunikácie a médiá

Aplikačné riešenia na platforme SAP, riešenia pre core IT infraštruktúru, ale aj prevádzkovo orientované služby sú oblasti, v ktorých PosAm pôsobí v telekomunikačnom segmente.

SAP riešenia a služby

Význam informácií pre súčasný biznis je nesporný. Ich efektívne využitie a prepojenie na vnútrofiremné procesy sú faktorom, ktorý významným spôsob ovplyvňuje schopnosť získať a udržať zákazníka a tým aj konkurencie schopnosť firmy. Vďaka našim riešeniam na platforme SAP získava zákazník profesionálne služby a výkonné riešenia podporujúce širokú škálu firemných procesov.

Chcem sa dozvedieť viac:
→ SAP Consulting

Storage riešenia

Výkon, dostupnosť a profesionálna podpora sú parametre, ktoré charakterizujú naše riešenia pre ukladanie, manažment a ochranu dát. Pri ich budovaní využívame primárne systémy a softvér poprednej svetovej spoločnosti Hitachi Data Systems.

Chcem sa dozvedieť viac:
→ Storage riešenia

Návrh a realizácia infraštruktúrnych celkov

Využívanie cloudových riešení a transformácie súvisiacej IT infraštruktúry sú nezvratným trendom, ktorý však vyžaduje zvládnutie nielen špičkových technológií ale aj zabezpečenie súvisiacich integračných procesov. Vďaka riešeniam a službám od PosAm-u môžete tieto riešenia využiť už dnes.

Chcem sa dozvedieť viac:
→ Konsolidácia IT infraštruktúry

Zdieľajte


späť hore