Riešenia a služby

Konsolidácia IT infraštruktúry

Profesionálne služby zamerané na budovanie a transformáciu firemných IT infraštruktúr. Služby pokrývajú konzultácie, návrh dizajnu, implementáciu a integráciu riešení a zahŕňajú serverovú, desktopovú, aplikačnú, sieťovú aj storage infraštruktúru.

PosAm vníma firemnú infraštruktúru z ekonomického hľadiska. Naše riešenia začínajú aj končia pri číslach. Od ekonomického rozboru súčasného stavu IT prostredia zákazníka, cez analýzu požiadaviek na podporu hlavných činností zákazníka zo strany informačných technológií, až po návrh ekonomicky optimalizovaného riešenia s výhodnou dobou návratnosti investícií.

Pri konsolidácií IT infraštruktúry kladieme dôraz nielen na architektúru technológií a informačných systémov, ale predovšetkým sa snažíme, aby naše riešenia napĺňali strategické firemné zámery a ciele. Pri dizajne, implementácií a riadení podnikovej architektúry sa riadime metodikou TOGAF.

PosAm navrhuje a buduje riešenia s plne konsolidovanou infraštruktúrou serverov, dátových úložísk, aplikácií a desktopov. Virtualizáciu využívame ako možnú metódu a nástroj, nie ako cieľ. Nie sme závislí na konkrétnom dodávateľovi, čo nám umožňuje pripraviť optimálne riešenia nielen z pohľadu technického ale aj cenového. Pre zákazníkov máme k dispozícií špičkové technológie spoločností BULL, Cisco, Citrix, DELL, HP, IBM, Microsoft, VMware.

Konsolidácia IT infraštruktúry zahŕňa riešenia a profesionálne služby zamerané na tieto oblasti:

  • Datacenter virtualization
  • Desktop virtualization
  • IT Virtualization
  • Application networking & web delivery solutions
  • Storage Solutions
  • IT economics

Zdieľajte


späť hore