Riešenia a služby

Storage riešenia

Profesionálne služby a riešenia zamerané na ukladanie, ochranu a manažment dát, určené pre najnáročnejšie firemné aplikácie z pohľadu objemu dát, požadovaného výkonu, alebo dostupnosti.

Navrhujeme ekonomicky optimalizované storage riešenia nezávislé na konkrétnej technológii. Súčasťou poskytovaných riešení je nielen dodávka samotných systémov a softvéru, ale hlavne kvalitné služby s vysokou pridanou hodnotu.

Strategickým partnerom je japonská firma Hitachi Data Systems (HDS), špecialista na storage riešenia, s osobitným postavením v oblasti High-End a Midrange SAN riešení. Charakteristické črty dodávaných systémov:

  • Výrobcom garantovaná 100%-ná dostupnosť dát
  • Spoľahlivý výrobca s dlhoročnou tradíciou a overenou kvalitou produktov
  • Jasná stratégia v produktovom rozvoji, ktorá je stabilná už po dobu 20 rokov
  • Portfólio produktov, kde vysoká dostupnosť a spoľahlivosť je charakteristickou črtou všetkých modelov
  • od najmenších modelov modulárnej rady až po najvyššie modely enteprise kategógie
  • Výkonnosť riešení podporovaná patentovanou technológiou, ktorá je jedinečná na trhu
  • Disaster recovery riešenia s pridanou hodnotou

Optimálne využitie špičkových technológií zaručujú profesionálne služby špecialistov PosAm-u, zahŕňajúce nielen konzultácie, návrh riešenia, implementáciu a integráciu, ale aj prevádzku. V rámci našich služieb sa zameriavame na optimalizáciu dátových úložísk, riešenie dátovej bezpečnosti, zníženie nákladov na ukladanie dát, minimalizáciu nákladov na správu komplexných prostredí a archiváciu dát. Naším zámerom je transformovať zákazníkove dátové centrá tak, aby zaručili ochranu a vysokú dostupnosť informácií, umožnili efektívne manažovať rastúce objemy dát, prispeli k zníženiu nákladov, zmenšili komplexnosť infraštruktúry a proaktívne podporili rozvoj  biznisu.

Zdieľajte


späť hore