Riešenia a služby

Cloudové riešenia

Privátne, verejné a hybridné cloudové riešenia pre korporátnu sféru a verejnú správu. Služby zahŕňajú konzultácie, návrh dizajnu, implementáciu alebo migráciu riešení a manažment.

Cloud je celosvetový trend prinášajúci nový prístup k IT, ktorý využíva čoraz viac firiem a organizácií aj na Slovensku.

Využívanie služieb na vyžiadanie, dostupnosť kedykoľvek, kdekoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, združovanie (a virtualizácia) zdrojov, elasticita a flexibilita pri ich poskytovaní, merateľnosť a platba podľa využívania. Tieto hlavné charakteristiky cloudových riešení hovoria jasnou rečou: IT je služba. Služba, ktorej úlohou je efektívne a flexibilne podporovať biznis.

Zaťažuje vaše IT prevádzka starých (zdedených) systémov? Radi by ste odbremenili firmu od správy vlastnej infraštruktúry? Trápi Vás nárazovosť IT prevádzky? Sú vaše firemné IT zdroje využívané nefektívne? Potrebujete modernizovať vašu IT infraštruktúru? Hľadáte možnosti zníženia nákladov na IT? Hľadáte možnosti poskytovania nových služieb a produktov?

Odpoveďou na tieto a mnoho ďalších otázok sú cloudové riešenia. Cloud síce nie je univerzálnym riešením, ale pri racionálnom prístupe a vhodných scenároch sú jeho výhody nesporné.

Nami realizované projekty:

hovoria za nás. Sú dôkazom, že nie sme len teoretici a potvrdzujú, že cloud je nielen možným, ale niekedy aj jediným prostriedkom, ako realizovať výzvy stojace pred IT a biznisom.

Stačí si len zvoliť správneho partnera. A budete sa môcť v maximálnej miere venovať svojim kľúčovým procesom a IT sa stane naozajstnou službou – poskytovanou z cloudu.

Zdieľajte


späť hore