O spoločnosti

O spoločnosti

PosAm je jednou z mála IT firiem na Slovensku, ktoré to z nuly dotiahli k veľkým projektom. Z niekoľkých nadšencov v roku 1990 je dnes firma s takmer 300 zamestnancami , komplexným integrovaným manažérskym systémom a širokým záberom, ktorá zvláda najväčšie zadania.

Tajomstvo úspechu PosAm-u spočíva v poznaní podnikania zákazníkov a hľadaní unikátnych riešení s maximálnym úžitkom pre biznis. PosAm má silný tím, ktorý dokáže flexibilne a kvalitne poskytnúť korporátnym zákazníkom softvérové a infraštruktúrne riešenia, konzultačné služby a outsourcing. Kvalitné manažovanie procesov potvrdzujú nielen početné certifikáty, ale aj Národná cena SR za kvalitu a ocenenie „Recognized for Excellence in Europe“ Európskej nadácie pre riadenie kvality EFQM, ktoré PosAm získal ako prvá slovenská firma.

Partnerské vzťahy so svetovými technologickými lídrami, inovačný potenciál manažmentu, lokálny tím, investície do vzdelávania zamestnancov a integrovaný komplexný manažérsky systém sú zárukou neustáleho napredovania a špičkových výkonov. PosAm je od roku 2010 súčasťou skupiny Slovak Telekom, čím potvrdil a posilnil svoju pozíciu vedúcej IT spoločnosti na Slovensku.

Viac o spoločnosti

Profil: PDF

Logo: JPG, PDF


späť hore