TechDays 2022

07. apríla 2022 o 09:30, Hotel Impozant, Valčianska dolina

Dynamicky sa meniace podmienky na trhu si vyžadujú schopnosť firiem rýchlo a efektívne reagovať na zmeny. Schopnosť adaptácie firmy je daná firemnými IT systémami a kvalitou ich podpornej infraštruktúry, ktoré vedú k efektívnemu nastaveniu a dokonalému fungovaniu organizácií.

Flexibilné modulárne riešenie na manažment služieb, pracovníkov a infraštruktúry, digitálne obslužné miesta či úskalia hybridnej práce sú témy konferencie, ktorá priblíži prínosy moderných technológií z pohľadu kvality poskytovaných služieb, ich pružnosti, bezpečnosti a aj priaznivého dopadu na ekológiu vzhľadom na bezkontaktné a bezpapierové procesy.

Program

Registrácia a občerstvenie

Privítanie a úvodné slovo

Anton Janetka, Obchodný riaditeľ, PosAm

Service management – Dátová analytika a biznis reporting v energetike (prípadová štúdia)

Juraj Pavol, PosAm

Doba covidová nás plynule preniesla do doby dátovej. Dáta v rôznom detaile vyhodnocujeme tak v pracovnej ako aj v súkromnej oblasti. Prípadová štúdia využitia plaftormy Qlik na tvorbu biznis reportingu – motivácie, očakávania ale aj slepé uličky.

Hybrid workplace – Bezpečnosť, produktivita, ale aj wellbeing sa dá riešiť v spolupráci s Microsoftom

Lukáš Okáľ, Product Marketing Manager, Microsoft

Dnešné trendy v oblasti práce sa výrazne zmenili. Práca odkiaľkoľvek a zo zariadenia, ktoré nie je pod kontrolou lokálneho IT sú nové výzvy, ktorým treba čeliť. Druhá strana mince je, ako ľudia pracujú a ako ich to ovplyvňuje po stránke výkonnosti a spokojnosti v zamestnaní. Všetky tieto a ďalšie oblasti si spolu prejdeme v prezentácií.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Efektívna správa väčšieho množstva Kubernetes clusterov

David Vašák, Territory Manager CZ&SK, SUSE LInux

Máte už Kubernetes? Poďte sa s nami pozrieť ako efektívne riešiť, správu veľkého množstva Kubernetes clusterov. Podobne ako v oblasti správy virtuálnych serverov, aj v tomto prípade je potrebné mať nástroj na centrálnu správu rôznych Kubernetes clusterov (on-premise, cloud), ktorý Vám pomôže s ich vytvorením, riadením životného cyklu, zálohovaním atď. Všetko si to ukážeme aj na príkladových štúdiách u zákazníkov.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Prestávka

Digitálne obslužné miesta

Martin Bróska, PosAm

PosAm vďaka svojim riešeniam eSign a dScan umožňuje zákazníkom digitalizovať oblužné miesta pre ich klientov. Či už sa jedná a obsluhu na kamenných pobočkách, alebo poskytovanie služieb v teréne, technológie PosAm sú tou správnou voľbou. Naše riešenia zrýchľujú proces obsluhy zákazníka, zabraňujú ľudským chybám a odstraňujú použitie papiera, čim vo výsledku šetria náklady aj našu planétu.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Hitachi konvergovaná a hyperkonvergovaná infraštruktúra

Andrej Gurský, Consultant, Hitachi Vantara

Jednoduchšie riadenie, flexibilita, nižšie náklady, okamžité nasadenie a lepšie využitie dostupných zdrojov.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Q&A

Obed

Speakers

Partneri

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.