PosAm TechDays 2022

13. októbra 2022 o 10:00, Hotel Oravský háj, Brezovica

Dynamicky sa meniace podmienky na trhu si vyžadujú schopnosť firiem rýchlo a efektívne reagovať na zmeny. Schopnosť adaptácie firmy je daná firemnými IT systémami a kvalitou ich podpornej infraštruktúry, ktoré vedú k efektívnemu nastaveniu a dokonalému fungovaniu organizácií.

Tentoraz sme sa venovali IT infraštruktúre z pohľadu úschovy dát, ich dostupnosti a hlavne ochrany v prípadoch narušenia bezpečnosti či iného ohrozenia.

Program

Registrácia a občerstvenie

Privítanie a úvodné slovo

Anton Janetka, Obchodný riaditeľ, PosAm

Bezpečne do cloudu a ešte bezpečnejšie v cloude

Lukáš Okáľ, Product Marketing Manager, Microsoft

Počas prezentácie sa zoznámime s konceptom Zero Trust. Vysvetlíme si, že “Dôveruj, ale preveruj” je základný princíp v dnešnej dobe, kedy čelíme rôznym kybernetickým hrozbám na každom bite.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Disaster recovery ako služba od PosAm

Peter Mihalovič, PosAm

Vybudovanie a prevádzka záložného dátového centra je náročná a nákladná úloha. S cloudovými službami, správnymi nástrojmi a automatizáciou je možné ju splniť podstatne efektívnejšie. Je však potrebné vytvoriť disaster recovery model vhodný pre rôzne typy aplikácií a úrovne dostupnosti podľa definovaných SLA parametrov tak, aby dáta boli v bezpečí a aplikácie dostupné. Dôležité je aj prispôsobiť monitoring a správu takto rozšíreného dátového centra. V krátkej prezentácii Vám ukážeme ako na to.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Commvault Complete Backup
& Recovery

Michal Gazdik , Business Development Manager, Arrow Electronics

Moderné podnikové IT systémy vyžadujú zálohovanie a obnovu digitálnych aktív bez ohľadu na to, či sú ukladané on-premise alebo v cloude. Commvault® Backup & Recovery je, výkonné softvérové riešenie na zálohovanie na ochranu údajov – bez ohľadu na to, kde vaše dáta rezidujú. Dnešná potreba vyžaduje spolľahlivé a bezpečné riešenie zálohovania a obnovy dát, ktoré dokáže držať krok s dobou. Rozlúčte sa s produktmi, ktoré zvyšujú zložitosť a náklady. Commvault® Backup & Recovery je intuitívne a ľahko nasaditeľné riešenie ochrany údajov, ktoré pomáha zabezpečiť dostupnosť údajov pre prevádzku či už v cloudových alebo on-prem prostrediach.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Obed

Riešenia ochrany podnikových dát a kybernetickej odolnosti od Hitachi

Andrej Gurský, Solutions Consultant, Hitachi Vantara

V dnešnom prostredí kybernetických hrozieb je plán reakcie na takúto hrozbu nevyhnutnosťou. Na to, aby bol plán účinný, musí obsahovať proaktívne aj reaktívne prvky. Zálohy dát používané na obnovu serverov a aplikácií sa stali hlavným cieľom hackerov, ktorí vyhľadávajú zálohovacie služby a úložiská, aby zničili údaje a sabotovali úsilie o obnovu. Ochrana dát na báze úložiska je ideálnym prístupom k obrane proti kybernetickým útokom, pretože zabezpečuje skutočnú nemennosť a odolnosť dát voči akejkoľvek modifikácii.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Inteligentný asistent pre digitálne pracovisko

Ľuboslav Halama, Technický riaditeľ, KYOCERA Document Solution

Práca na diaľku je stále na vzostupe a s ňou aj počet tradičných kancelárií, ktoré sa menia na hybridné pracovisko. Nová éra si žiada moderné pracovné nástroje. MyQ Roger je moderné cloudové riešenie pre flexibilnú tlač a skenovanie, ktoré svojim používateľom pomáha pracovať s dokumentami rýchlejšie a jednoduchšie.

STIAHNI PREZENTÁCIU

Q&A

Speakers

Partneri

Používate zastaralý prehliadač. Môžete si ho aktualizovať na tejto stránke.